Payet Kumaş İle Her Yerde Parlaklık

Payet Kumaş İle Her Yerde Parlaklık

Payet kumaş, diğer kumaşlara nazaran hem daha gösterişli hem de daha hassas bir kumaş türüdür. Yıkaması elde, ılık su ve sabun ile yapılmalıdır. Çamaşır makinesi ürün dokusunu bozmaktadır. Metal ve plastik gibi birçok malzemeden üretilen pul payetlerin çeşitli dokulardaki kumaşlar üzerine işlenmesi ile oluşur.

Bir kumaş mağazasını ziyaret ettiğimizde mutlaka gözümüze payetli kumaşlar çarpar. Abiye kıyafetlerde veya ev dekorasyonunda kullanıldığında da yine birçoğumuz için gözlerimizi alamadığımız bir kumaş türüdür. Öyle ki payet kumaş ziyaret ettiğinizde sizler çeşit çeşit ve renk renk payet kumaşlardan gözlerinizi alamayacaksınız.

Payetler farklı şekil veya renklerde olabilmektedir. İşlenen kumaş türü de yine aynı şekilde farklılık gösterebilmektedir. Kumaş ve payetin mükemmel uyumu sayesinde birçok kombinasyon karşımıza çıkmaktadır. Web sitemize bir göz attığınızda payet kumaş çeşitliliğini görebilirsiniz. İşlemeler dümdüz olarak yapıldığı gibi pullar ile farklı motifler de oluşturulabilmektedir. Renk geçişli, zikzak, baklava desen gibi kumaş üzerinde sanki kalemle çizilmişçesine payet işlemeleri yapılmaktadır. Bu durum payet kumaşların kullanım alanını arttırmaktadır.

Payetler yalnızca kumaşa sabit bir şekilde durmak zorunda değildir. Saçaklı ve ince saçaklı payet kumaşlar da sitemizde bulunmaktadır. Abiye kıyafetlerde sıkça tercih edilmektedir. Geniş renk yelpazesi sayesinde saçaklı payet kumaşlar hem şık hem de havalı bir izlenim yaratır. Her yaştan kişinin kullanabileceği bu kumaşlar ev dekorasyonunda da karşımıza çıkmaktadır. Perdeden yastığa kadar birçok kişinin gözdesi olmuştur.

Payetin işleneceği kumaş kadife olduğunda asil bir görünüm ortaya çıkmaktadır. Kadife, payetlerin arasından ufak ufak kendisini belli etmektedir. Böylelikle payetin göz alıcılığı ve kadifenin asaletinin muhteşem uyumu gözler önüne serilmektedir.

Payet kumaşların kullanım alanını siz belirlersiniz, bu nedenle kullanım yelpazesi çok geniştir. Işıltı her yerde göze hoş görünmektedir. Doğum günü veya nişan organizasyonu gibi özel günlerde masa örtüsü olarak veya evde kırlent ve perdelerde dekor amaçlı kullanımı sık sık karşımıza çıkmaktadır. Yine özel günlerinizde abiye elbisenizin kumaşını payet kumaş olarak tercih edebilirsiniz. Onlarca renk ve çeşitte kaliteli payet kumaşlara ulaşmak için www.crownyourhome.net aslı web sitesini ziyaret edip isteğinize uygun payet kumaşı belirleyebilirsiniz.