İçimizin Parlaklığını Payet Kumaş Yansıtsın

İçimizin Parlaklığını Payet Kumaş Yansıtsın

Geçmişten günümüze kadar her kadın şık olmayı sevmektedir. Hem kıyafetlerimizde hem de evimizde ruhumuzun şık duruşunu yansıtmak hoşumuza gider. İçimizin parlaklığını dışarı yansıtmamıza aracılık eden materyallerden biri de payet kumaşlardır. Kumaşın ışıl ışıl pullar ve simlerle buluşması ile ortaya çıkan ürünlere payet kumaş denmektedir. Kıyafetimizi, çantamızı, perdelerimizi, kırlentlerimizi ve hayatımızdaki birçok alanı süsleyen bu kumaşlara sitemizde payet kumaş kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Payet kumaşlar, en küçük hatayı bile gösteren kumaşlardır. Sık sık dokunmuş pullardan bir tanesinin kopması bile rahatsız edici ve eski bir görünüm yaratmaktadır. Özellikle çift payetli kumaşlarda bu durum daha çok göze batmaktadır. Çünkü çift payetli kumaşlar, payetlerin ters yöne çevrilmesiyle farklı bir renk ortaya çıkaran kumaşlardır. Kopmuş pullar bu görüntüyü bozmakta ve ahenkle dans eden pullar yerine yalnıza o kopuk bölgeye odaklanılmasına neden olmaktadır. Bu nedenle payet kumaşların kaliteli olması ve pulların özenle işlenmiş olması gerekmektedir. Sitemizde, hem kalitesi hem de ürün çeşitliliği ile bu konuda sizin en büyük yardımcınız olmaktadır.

Payetler, kumaş üzerine farklı şekillerde işlenebilmektedir. Örneğin, küçük yapıdaki pulların ince bir dizi halinde sıra sıra işlenmesi zara payet kumaş olarak geçmektedir. Zikzaktan leopar desenine kadar birçok farklı şekillerde kumaş ve payetin buluşmasını sitemizde görebilmekteyiz. İşlenme şekilleri gibi pul yapıları da farklılık gösterebilmektedir. Pulların materyali, şekli veya rengi kumaşa canlılık katmaktadır. Yuvarlak iri pullar daha havalı bir görünüm yaratırken üç boyutlu pulların simlerle birleşmesi tüm gözleri üzerinde toplamaktadır.

Payet kumaşlar, diğer kumaşlardan daha hassastır. Bu nedenle makine yıkaması bu kumaşlar için tercih edilmemelidir. Elde, ılık su ve sabun yardımı ile yumuşak dokunuşlarla yıkanmalıdır. Kumaşa hoyrat davranıldığında pullarda dökülmeler meydana gelebilir veya eski canlı rengini kaybedip mat bir görünüme kavuşabilir.

www.crownyourhome.net geniş ürün yelpazesi ile her yerde bulunamayacak payet kumaş çeşitleri sunmaktadır. Her üründe kalitesini belli etmektedir. Kadife, çift taraflı, üç boyutlu, hologram ve daha birçok çeşit payet kumaşın buluşması web sitemizde sizleri bekliyor.