Eskimeyen Işıltı Payet Kumaş

Eskimeyen Işıltı Payet Kumaş

İnsanlar doğası gereği güzel görünmek ister. Bunu sağlayabilecek en önemli şeylerden birisi de kıyafetlerimizdir. Kıyafet kumaşları ne kadar göz alıcıysa biz de o derecede göz alıcı görünürüz. Geçmişten günümüze kadar gelmiş bu kumaşlardan biri de payet kumaştır. Işıl ışıl pullar ve simlerle kıyafetimizden ev eşyalarımıza kadar gözümüze hoş görünen kumaşlardan biridir.

Bir kumaş mağazasına gittiğimizde dikkatimizi ilk önce payet kumaşlar çeker. Parıltılı pullar ve simleri sayesinde ihtiyacımız olmasa bile mutlaka bir bakmak isteriz. Eğer ihtiyacımız varsa ve alacaksak da en kaliteli duranlarına yöneliriz. Payet kumaşlar, yoğun pul ve işlemelerden oluşmaktadır. Ancak kumaşlar arasında kalite farkı çok bellidir. Bazı payet kumaşların pulları muhteşem bir düzen içerisinde işlenmişken bazıları karmaşık bir görüntüye sebep olmaktadır. Tüm dikkatleri üzerinize çekmek ve rakiplerinin arasında fark yaratacak payet kumaşlara ulaşmak için  web sitesmizdeki ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Payetli kumaşlar, günlük hayatta aşina olduğumuz kumaş türlerinden daha hassastır. İşlemeli kumaşlar sınıfına girmektedir. Öyle ki binlerce işleme pulun arasından yalnızca bir tanesinin kopması bile düzeni bozacak ve kötü bir görüntüye sebep olacaktır. Piyasada saten, pamuklu, sentetik ve yarı sentetik çeşitleri bulunmaktadır. Kısmen yıkamaya ve ütülemeye uygundur. Makinede buruşma özelliği vardır.

Payet, kumaş üzerine işlenebilen ve çeşitli materyallerden üretilebilen bir puldur. Bu nedenle kumaş üzerine işlendiğinde birçok farklı tarzın ortaya çıktığını görebiliriz. Payet kumaş ürün çeşitliliğine www.crownyourhome.net sitesinden rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Yeşilin, mavinin, pembenin ve akla gelebilecek birçok rengin çok sayıda ton çeşitliliğinin kumaşlar ile buluşmasına şahit olabilirsiniz.

Payet kumaşlar yalnızca tek bir renk pullardan oluşmakla birlikte birçok farklı payetin bir araya gelmesiyle de oluşabilmektedir. Baklava desenli, gökkuşağı payetli, yuvarlak pullu, hologram gibi leopar desenine varıncaya kadar birçok desenin pullarla birleşimini sitemizde bulabilirsiniz. Ürün çeşitliliği kullanım alanını da arttırmaktadır. Abiye elbiselerde sıkça tercih edilirken son dönemlerde ev eşyalarında da kullanımlarına sık sık görmekteyiz. Süs yastıklarından çantalara kadar hayatımızın birçok yerinde görsel bir şölen oluşturan bu kumaşlar sitemizde sizleri bekliyor.